AS4

Maak kennis met de AS4 Salesploeg

De AS4 salesploeg bestaat uit drie belangrijke onderdelen, aan het hoofd staat Janna Mestach, een consultant die uitgegroeid is tot ware Sales Manager. Zij leidt de sales representatives Manuella Van Rijmenant en Donald Moerbeek. We zaten met hen samen om meer inzicht te krijgen in hun veelzijdige job in de salesploeg van AS4.

4 Juli 2018

De AS4 salesploeg bestaat uit drie belangrijke onderdelen, aan het hoofd staat Janna Mestach, een consultant die uitgegroeid is tot ware Sales Manager. Zij leidt de sales representatives Manuella Van Rijmenant en Donald Moerbeek. We zaten met hen samen om meer inzicht te krijgen in hun veelzijdige job in de salesploeg van AS4.

Beschrijf een typische dag :

Janna: ‘Elke dag is anders. De ene dag bezoek je bestaande klanten na een goede audit. De volgende dag bezoek je prospecten voor de uitwerking van een nieuw project. Door onze verschillende kantoren en de aard van de job, verschilt de locatie van waaruit ik werk ook regelmatig. Wel een constante is de communicatie. Aangezien we steeds op maat van de klant werken, zijn we continu in overleg met klanten alsook met onze eigen mensen. Dit om steeds het gewenste resultaat te kunnen neerzetten. Uiteraard zijn we ook aanwezig op belangrijke evenementen, opleidingen en beurzen. Dit is namelijk de ideale manier om ons netwerk en onze kennis verder uit te bouwen.

Manuella: ‘Mijn dag begint eigenlijk al de avond ervoor.  Elk bezoek probeer ik namelijk al voor te bereiden op voorhand. Dit zodat ik de klanten en prospecten zo goed mogelijk ten dienste kan zijn. Onderweg bellen we regelmatig met collega’s of klanten om de lopende projecten op te volgen.  Tijdens een vrij momentje probeer ik steeds mijn administratie bij te werken. Een afspraak zelf verloopt steeds heel verschillend maar het gevoel dat je die klant echt hebt kunnen helpen is heel plezant.’

Donald: ‘'s Morgens in alle vroegte vertrekken in de hoop de files voor te zijn op weg naar de eerste klant. Dan een viertal bezoeken doen bij de meest uiteenlopende bedrijven. Altijd interessante mensen en bedrijven leren kennen en elke dag wel iets bijleren.’

 

Wat maakt deze sales job anders?:

Janna: ‘Iedere dag nieuwe en frisse perspectieven kunnen aanbrengen aan onze klanten en prospecten. AS4 wil overal een meerwaarde brengen en het is leuk om daar aan te kunnen meewerken.’

Manuella: ‘De vrijheid en het vertrouwen dat we krijgen alsook de zelfstandigheid die daarmee gepaard gaat.’

Donald: ‘Wij verkopen geen zaken die 'overbodig' zijn. Onze diensten zijn echt van belang en stellen ons in staat onze klanten écht te helpen.’

 

Wat vind je leuk aan AS4? Wat zijn de voordelen bij AS4?:

Janna: ‘De afwisseling is enorm. Doordat we bijna 50 normeringen ondersteunen, is ieder gesprek anders. Het voordeel aan AS4 is bovendien dat het een zeer sterk team heeft qua kennis en ervaring. Er is altijd wel iemand die raad weet met moeilijke casussen of specifieke vraagstukken. Iedereen in ons team bezit unieke kwaliteiten, wat in ons vak zeker van pas komt.’

Manuella: ‘De samenhorigheid, de begeleiding, het team en de doelen die wij allemaal samen willen bereiken. Bij AS4 werkt bijna iedereen alsof ze voor zichzelf zouden werken. Met passie en vol overgave.’

Donald: ‘AS4 is een bedrijf dat echt met zijn mensen bezig is. De collega's zijn tof en iedereen gaat ervoor. Er wordt ook veel geïnvesteerd in de werknemers, niet alleen in verloning maar ook in opleiding zodat we als onderneming elke dag sterker worden. Hier worden ook onze klanten beter van.’

 

Waar haal je voldoening uit in je job? Wat vind je belangrijk in je job?:

Janna: ‘Een sterk team dat alle dagen met veel inzet onze huidige klantenportefeuille ondersteunt.

Daarnaast is het ook leuk om erkenning te krijgen als we bij een nieuwe klant een project met succes afronden. Of als een bestaande klant een welgemeend bedankje stuurt voor de fijne samenwerking,. Dat zijn de dingen waar het bij mij om draait.’

Manuella: ‘Ik haal vooral voldoening uit mijn job als ik een klant kan overtuigen van onze meerwaarde. Echt het vertrouwen winnen en dat vervolgens met een succesvol project kunnen bevestigen. Daarenboven is het motiverend om jaar na jaar de doelstellingen te bereiken. En daar als team met dezelfde passie aan te werken. Het is gewoon heel leuk om ergens binnen te gaan met zoveel zekerheid omdat je weet dat er een heel team achter je staat waarop je kan rekenen.’

Donald: ‘Ik vind het belangrijk achter ons 'product' te kunnen staan. De service die onze consultants leveren is van topkwaliteit. En dat maakt het fantastisch om sales te zijn.’

 

Wenst u contact op te nemen met de salesploeg? U kan hen bereiken op +32 (0)9 361 00 61 of via info@as4.be 

De AS4 salesploeg bestaat uit drie belangrijke onderdelen, aan het hoofd staat Janna Mestach, een consultant die uitgegroeid is tot ware Sales Manager. Zij leidt de sales representatives Manuella Van Rijmenant en Donald Moerbeek. We zaten met hen samen om meer inzicht te krijgen in hun veelzijdige job in de salesploeg van AS4.

Beschrijf een typische dag :

Janna: ‘Elke dag is anders. De ene dag bezoek je bestaande klanten na een goede audit. De volgende dag bezoek je prospecten voor de uitwerking van een nieuw project. Door onze verschillende kantoren en de aard van de job, verschilt de locatie van waaruit ik werk ook regelmatig. Wel een constante is de communicatie. Aangezien we steeds op maat van de klant werken, zijn we continu in overleg met klanten alsook met onze eigen mensen. Dit om steeds het gewenste resultaat te kunnen neerzetten. Uiteraard zijn we ook aanwezig op belangrijke evenementen, opleidingen en beurzen. Dit is namelijk de ideale manier om ons netwerk en onze kennis verder uit te bouwen.

Manuella: ‘Mijn dag begint eigenlijk al de avond ervoor.  Elk bezoek probeer ik namelijk al voor te bereiden op voorhand. Dit zodat ik de klanten en prospecten zo goed mogelijk ten dienste kan zijn. Onderweg bellen we regelmatig met collega’s of klanten om de lopende projecten op te volgen.  Tijdens een vrij momentje probeer ik steeds mijn administratie bij te werken. Een afspraak zelf verloopt steeds heel verschillend maar het gevoel dat je die klant echt hebt kunnen helpen is heel plezant.’

Donald: ‘'s Morgens in alle vroegte vertrekken in de hoop de files voor te zijn op weg naar de eerste klant. Dan een viertal bezoeken doen bij de meest uiteenlopende bedrijven. Altijd interessante mensen en bedrijven leren kennen en elke dag wel iets bijleren.’

 

Wat maakt deze sales job anders?:

Janna: ‘Iedere dag nieuwe en frisse perspectieven kunnen aanbrengen aan onze klanten en prospecten. AS4 wil overal een meerwaarde brengen en het is leuk om daar aan te kunnen meewerken.’

Manuella: ‘De vrijheid en het vertrouwen dat we krijgen alsook de zelfstandigheid die daarmee gepaard gaat.’

Donald: ‘Wij verkopen geen zaken die 'overbodig' zijn. Onze diensten zijn echt van belang en stellen ons in staat onze klanten écht te helpen.’

 

Wat vind je leuk aan AS4? Wat zijn de voordelen bij AS4?:

Janna: ‘De afwisseling is enorm. Doordat we bijna 50 normeringen ondersteunen, is ieder gesprek anders. Het voordeel aan AS4 is bovendien dat het een zeer sterk team heeft qua kennis en ervaring. Er is altijd wel iemand die raad weet met moeilijke casussen of specifieke vraagstukken. Iedereen in ons team bezit unieke kwaliteiten, wat in ons vak zeker van pas komt.’

Manuella: ‘De samenhorigheid, de begeleiding, het team en de doelen die wij allemaal samen willen bereiken. Bij AS4 werkt bijna iedereen alsof ze voor zichzelf zouden werken. Met passie en vol overgave.’

Donald: ‘AS4 is een bedrijf dat echt met zijn mensen bezig is. De collega's zijn tof en iedereen gaat ervoor. Er wordt ook veel geïnvesteerd in de werknemers, niet alleen in verloning maar ook in opleiding zodat we als onderneming elke dag sterker worden. Hier worden ook onze klanten beter van.’

 

Waar haal je voldoening uit in je job? Wat vind je belangrijk in je job?:

Janna: ‘Een sterk team dat alle dagen met veel inzet onze huidige klantenportefeuille ondersteunt.

Daarnaast is het ook leuk om erkenning te krijgen als we bij een nieuwe klant een project met succes afronden. Of als een bestaande klant een welgemeend bedankje stuurt voor de fijne samenwerking,. Dat zijn de dingen waar het bij mij om draait.’

Manuella: ‘Ik haal vooral voldoening uit mijn job als ik een klant kan overtuigen van onze meerwaarde. Echt het vertrouwen winnen en dat vervolgens met een succesvol project kunnen bevestigen. Daarenboven is het motiverend om jaar na jaar de doelstellingen te bereiken. En daar als team met dezelfde passie aan te werken. Het is gewoon heel leuk om ergens binnen te gaan met zoveel zekerheid omdat je weet dat er een heel team achter je staat waarop je kan rekenen.’

Donald: ‘Ik vind het belangrijk achter ons 'product' te kunnen staan. De service die onze consultants leveren is van topkwaliteit. En dat maakt het fantastisch om sales te zijn.’

 

Wenst u contact op te nemen met de salesploeg? U kan hen bereiken op +32 (0)9 361 00 61 of via info@as4.be